Jak pracują rekiny software’u?

Sprawdź kogo szukamy

Ogólnie

Wierzymy, że długofalowej współpracy i zaangażowania nie da się kupić pizzą w piątki i najnowszą wersją Twojej ulubionej gry na pleja (czy tam innego xboxa). Zakładamy, że w nią wolisz sobie zagrać w domu po pracy. Bo właśnie, dla nas sama praca w pracy jest najważniejsza.

Dlatego na co dzień dajemy Ci możliwość rozwoju w dobrze ułożonym środowisku oraz ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają też poczucie humoru (a przynajmniej tak uważają) i inne zajawki po godzinach (a przynajmniej tak mówią!).

Elastyczność

Indywidualne ścieżki rozwoju

Nie lubimy komplikować, dlatego w zespołach developerskich poruszamy się w obrębie czterech poziomów i ścieżek rozwoju: junior, mid, senior i tech lead. Liderzy pracują z każdym indywidualnie i wzmacniają indywidualne predyspozycje.

Rozwój własnych pomysłów

Staramy się maksymalnie skracać łańcuch decyzyjności i jesteśmy otwarci na wdrażanie usprawnień. Masz pomysł na rozwiązanie? Ma ono sens? Nie będziemy czekać pół roku, aż się przedawni, jedziemy!

Dobór projektów

Staramy się sprawnie badać potrzeby i w miarę możliwości dobierać projekty do potrzeb naszych developerów. Jeśli pojawi się rola lub projekt, który będzie dla Ciebie interesujący, na pewno damy Ci znać!

Komunikacja

Profesjonalizm

Wszyscy gramy do jednej bramki i tworzymy bezpieczne środowisko, w którym liczy się wkład merytoryczny, a nie stanowisko. Twoje argumenty są najsilniejsze? Jesteś najbliżej problemu? Słuchamy Cię!

Feedback

Lubimy skracać dystans, dlatego wszyscy jesteśmy na „ty”. Doceniamy też bezpośredni feedback, bo tylko dzięki niemu możemy pracować nad podnoszeniem standardów. Bez feedbacku nie ma działania.

Ocena 360

Lubimy retro i wyciąganie wniosków z doświadczeń. Raz do roku organizujemy spotkania, na których wyznaczamy kolejne wyzwania i dalszy rozwój.

TechTalks

Dla nabycia nowej wiedzy, wymiany informacji i doświadczeń, a także integracji, co miesiąc organizujemy tematyczne TechTalks.

Środowisko pracy

Praca warsztatowa

Lubimy pracę warsztatową i kreatywne rozwiązywanie problemów, dlatego korzystamy z metodyk warsztatowych - na żywo, w Miro lub w podobnych narzędziach.

Praca asynchroniczna

Pracujemy nad tym, żeby nie tracić czasu na spotkania, które mogłyby być jednym mailem (albo video explainerem). Dlatego coraz częsciej w organizacji korzystamy z Looma.

BYOT (Bring-Your-Own-Tool)

Nie korzystamy z narzędzia, które uważasz za przydatne, ciekawe lub efektywne? Chętnie je przetestujemy, a jeśli się sprawdzi, to wdrożymy!

Metodyki projektowe

Do projektów wykorzystujemy te zwinne metodyki projektowe, które będą najbardziej skuteczne. Najczęściej są to Scrum i Kanban, jednak dostosowujemy je do potrzeb konkretnego projektu.

Praca projektowa

Najczęściej korzystamy z zestawu Jira + Confluence, ale wykorzystujemy do pracy projektowej też Notion i Monday.

Co jeszcze?

Work-life fit

Dbamy o równowagę między pracą a Twoim trybem życia, dlatego godziny pracy możesz dostosować do swoich potrzeb. Oferujemy również pakiet płatnych dni, które nasi współpracownicy mogą wykorzystać na samorozwój lub regenerację.

Opieka medyczna i karta sportowa

Dajemy możliwość dołączenia do programu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej LUX MED dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Lekcje angielskiego

Realizujemy projekty głównie na rynki zagraniczne, dlatego sprawna komunikacja in English jest must-have. Każdej osobie zapewniamy lekcje biznesowego angielskiego.

Bonusy rekomendacyjne

Polecasz nas swoim znajomym lub sieci? Wynagrodzimy to znaczącym bonusem za rekomendację.

Budżet szkoleniowo-integracyjny

Chcesz wziąć udział w szkoleniu, dzięki któremu zwiększysz kompetencje? Zespół dawno nie miał okazji się spotkać? Na takie okazje mamy dodatkowy budżet.

Technologie

Naszą najmocniejszą stroną jest C# i .NET, ale nie ograniczamy się tylko do tych rozwiązań. Wykorzystujemy to, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla klienta i jego projektu.

C#

.NET

JavaScript

TypeScript

ReactJS

Angular

Java

Golang

React Native

Android

iOS

Amazon Web
Services

Microsoft
Azure

Rekiny
o CSHARKu

Senior Fullstack Developer
B2B
20 000 - 25 200 PLN + VAT
Więcej
.NET Developer
B2B
MIDDLE: 13 400 - 19 300 PLN + VAT
SENIOR: 19 300 - 25 200 PLN + VAT
Więcej
SAP Basis Engineer for System Integration
B2B
24 000 - 33 500 PLN + VAT
Więcej