REACT NATIVE DEVELOPER

Zdalnie • Wrocław
Katowice • Bielsko-Biała
B2B
16 800 - 26 000 PLN + VAT
Szczegóły

Ogólnie

Na nasz pokład poszukujemy React Native Developera, który będzie współtworzył produkt dla jednego z naszych zagranicznych partnerów. Rozwiązanie wspiera optymalizację produkcji oraz umożliwia zarządzanie procesami wewnętrznym oraz zewnętrznym użytkownikom.

Zakres zadań

  • Projektowanie architektury mobilnej i rozwiązań programistycznych zgodnie z wymaganiami.
  • Rozwój nowych funkcjonalności.
  • Szacowanie, planowanie i koordynacja działań związanych z programowaniem i testowaniem.
  • Zapewnienie wysokiej jakości aplikacji poprzez pisanie czystego, testowalnego kodu.
  • Wspieranie zespołu za pomocą informacji zwrotnej, przeglądów kodu.
  • Bycie częścią zespołu SCRUM, udział w szacowaniu i analizie ryzyka.

  • Masz 4+ lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu.
  • Masz 2+ lat doświadczenia zawodowego z React Native i cross-platformowymi aplikacjami mobilnymi na iOS i Android.
  • Jesteś biegłym użytkownikiem React Native & TypeScript w najnowszych wersjach.
  • Masz doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (Azure).
  • Znasz zasady projektowania i programowania REST API.
  • Biegle posługujesz się Git i Jira.
  • Znasz podejście Clean Code i chętnie dzielisz się wiedzą.
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (poziom B2+ to minimum).

Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie z Gitlabem i/lub pipelinami CI/CD.
  • Znajomość języka C# i .NET Core.
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami do testów automatycznych (np. Cypress, Appium, DETOX).
  • Doświadczenie w aktualnych narzędziach i rozwiązaniach architektury mikroserwisowej.

Benefity

Nie chcemy kusić Cię owocowymi środami i pączkowymi piątkami, pyszną kawą i nielimitowanym przydziałem mydła w płynie. Ważniejsze jest dla nas to, że na co dzień dajemy Ci możliwość rozwoju w dobrze ułożonym środowisku oraz ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają też poczucie humoru i inne zajawki po godzinach. Wierzymy, że właśnie to wpływa na zadowolenie z pracy, a nie owoce w kuchni czy karty sportowe.

Rozwój
osobisty

  • Praca nad produktami,
    które zmieniają świat
  • Wewnętrzne warsztaty techniczne / certyfikacje
  • Szkolenia z umiejętności
    miękkich i zarządzania
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dostęp do biblioteki firmowej
  • Budowanie marki osobistej
  • Dostęp do HearMe – wellbeing i wsparcie psychologiczne

Środowisko
pracy

  • Międzynarodowe
    projekty i zespoły
  • Praca w Agile/Scrum/Kanban
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca projektowa, warsztatowa i asynchroniczna
  • Możliwość relokacji
    i podróży służbowych

Rozrywka
i dodatki

  • Duże imprezy (urodziny
    CSHARK, Winter Party)
  • Premia za polecenie wewnętrzne (3000-7000 PLN)
  • Płatne dni wolne
  • Inicjatywy charytatywne
  • Budżet integracyjno-szkoleniowy
  • Imprezy i wyjazdy sportowe
Jeśli nie tylko znasz się na rzeczy, ale jesteś też po prostu odpowiedzialnym, przyziemnym i fajnym człowiekiem (to konieczność, bo nie jesteśmy gotowi na zastąpienie naszego działu przez AI…) – śmiało aplikuj!

Przebieg procesu rekrutacji

1

Wstępna rozmowa
z rekruterem

Chcemy nie tylko poznać Ciebie, ale też przede wszystkim dać się poznać. Nasz rekruter opowie Ci o firmie, stanowisku i wszystkim, co chcesz wiedzieć na temat pracy w CSHARK.

2

Rozmowa techniczna, test
lub zadanie

W zależności od potrzeb i sytuacji, weryfikujemy Twoją wiedzę techniczną w jeden ze sposobów. Tak samo ważne, jak wiedza techniczna, jest dla nas dopasowanie kulturowe kandydata.

3

Spotkanie z przełożonym
lub klientem

Jesteśmy nastawieni na słuchanie
i lubimy prowadzić dialog. Staramy się też jak najszybciej przekazać feedback po spotkaniu, bo wiemy, jak ważny jest Twój czas.

Masz pytanie ?

Chętnie pomożemy! Daj znać za pomocą poniższego formularza czego chcesz się dowiedzieć, a my na pewno wrócimy do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe!