Product Designer

Zdalnie • Wrocław • Bielsko-Biała
B2B
MIDDLE: 9 200 - 13 500 PLN + VAT
SENIOR: 14 300 - 17 700 PLN + VAT
Szczegóły

Ogólnie

Kilka słów o Product Design Team

Zaangażowanie, dojrzałość, wrażliwość na drugiego człowieka, empatia, ciągła chęć rozwoju i ciekawość świata to kluczowe wartości dla naszego Design Teamu. Cenimy sobie dobrą, kreatywną atmosferę i wsparcie w zespole, dlatego bardzo dbamy o nasze wzajemne relacje. Regularnie organizujemy sesje mentoringowe, dzielimy się wiedzą podczas firmowych TechTalków oraz wewnętrznie w zespole, na workation jeździmy w góry, a podczas zdalnych daily towarzyszy nam pudel, chart i cztery koty 😉

👉🏻 Jakie projekty realizujemy?

Wierzymy w projektowanie w duchu metodologii Human Centered Design i z tym podejściem codziennie rozpoczynamy pracę. W CSHARK Design Team współpracujemy głównie ze start-upami i scale-upami. Tworzymy produkty dla różnych branż np. FinTech, ClimateTech, BioTech, NeuroTech, Industry 4.0 czy Cybersecurity. Współpracowaliśmy z Google, Infuture Institute i ARAW, projektując przyszłość wrocławskiej branży IT oraz uczestniczyliśmy w jednej z największych azjatyckich konferencji Techsauce Global Summit w Bangkoku.

To tylko kilka przykładów tego, czym zajmujemy się na co dzień. Chcesz poznać nas bliżej?

Część realizowanych przez nas projektów znajdziesz na Behance → https://www.behance.net/csharkteam

Zakres zadań

  • Prowadzenie lub współprowadzenie warsztatów dotyczących designu produktów cyfrowych.
  • Generowanie pomysłów na podstawie insight’ów, zebranych podczas warsztatów produktowych i przedstawianie ich w formie low fidelity wireframes.
  • Komunikacja z klientami dotycząca projektowania produktów cyfrowych, najczęściej w języku angielskim.
  • Praca zespołowa – codzienna ścisła współpraca z całym zespołem pracującym nad projektowaniem i wytwarzaniem produktów cyfrowych i oprogramowania.
  • Budowanie strategii na rozwój designu w projektach (najczęściej w fazach POC i MVP).
  • Prowadzenie wywiadów z użytkownikami i testów użyteczności.
  • Projektowanie badań produktowych.
  • UX Research.
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na interfejsy graficzne (w jakościach Lo-Fi i Hi-Fi).
  • Projektowanie architektury informacji.
  • Rozwijanie firmowych standardów i procesów dotyczących Product Design w procesie wytwarzania oprogramowania.
  • Rozwijanie firmowego Design Systemu.
  • Możliwość współtworzenia firmowego portfolio na platformie Behance.

  • Masz min. 2/3 lata doświadczenia jako designer w branży IT udokumentowane w portfolio produktowym.
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2.
  • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Biegle posługujesz się narzędziami tj.: Figma, Środowisko Adobe, Maze, Jira, Notion & Miro.
  • Masz doświadczenie w komunikacji z zakresu product discovery i product definition bezpośrednio z klientem.
  • Masz doświadczenie w pracy w Scrum i w Agile.
  • Bardzo dobrze znasz proces projektowy oparty o metodologię Human-Centered Design.
  • Posiadasz doskonałą znajomość najnowszych trendów badawczych, graficznych i projektowych dotyczących produktów cyfrowych.
  • Jesteś asertywna/-y i otwarta/-y na feedback.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi No-code lub Low-code (np. WebFlow, Bubble.io).

Benefity

Nie chcemy kusić Cię owocowymi środami i pączkowymi piątkami, pyszną kawą i nielimitowanym przydziałem mydła w płynie. Ważniejsze jest dla nas to, że na co dzień dajemy Ci możliwość rozwoju w dobrze ułożonym środowisku oraz ze świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, którzy mają też poczucie humoru i inne zajawki po godzinach. Wierzymy, że właśnie to wpływa na zadowolenie z pracy, a nie owoce w kuchni czy karty sportowe.

Rozwój
osobisty

  • Praca nad produktami,
    które zmieniają świat
  • Wewnętrzne warsztaty techniczne / certyfikacje
  • Szkolenia z umiejętności
    miękkich i zarządzania
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dostęp do biblioteki firmowej
  • Budowanie marki osobistej

Środowisko
pracy

  • Międzynarodowe
    projekty i zespoły
  • Praca w Agile/Scrum/Kanban
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca projektowa, warsztatowa i asynchroniczna
  • Możliwość relokacji
    i podróży służbowych

Rozrywka
i dodatki

  • Duże imprezy (urodziny
    CSHARK, Winter Party)
  • Premia za polecenie wewnętrzne (3000-7000 PLN)
  • Płatne dni wolne
  • Inicjatywy charytatywne
  • Budżet integracyjno-szkoleniowy
  • Imprezy i wyjazdy sportowe
Jeśli nie tylko znasz się na rzeczy, ale jesteś też po prostu odpowiedzialnym, przyziemnym i fajnym człowiekiem (to konieczność, bo nie jesteśmy gotowi na zastąpienie naszego działu przez AI…) – śmiało aplikuj!

Przebieg procesu rekrutacji

1

Wstępna rozmowa
z rekruterem

Chcemy nie tylko poznać Ciebie, ale też przede wszystkim dać się poznać. Nasz rekruter opowie Ci o firmie, stanowisku i wszystkim, co chcesz wiedzieć na temat pracy w CSHARK.

2

Rozmowa techniczna, test
lub zadanie

W zależności od potrzeb i sytuacji, weryfikujemy Twoją wiedzę techniczną w jeden ze sposobów. Tak samo ważne, jak wiedza techniczna, jest dla nas dopasowanie kulturowe kandydata.

3

Spotkanie z przełożonym
lub klientem

Jesteśmy nastawieni na słuchanie
i lubimy prowadzić dialog. Staramy się też jak najszybciej przekazać feedback po spotkaniu, bo wiemy, jak ważny jest Twój czas.

Masz pytanie ?

Chętnie pomożemy! Daj znać za pomocą poniższego formularza czego chcesz się dowiedzieć, a my na pewno wrócimy do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to będzie możliwe!